Rezervace a rozvrhy

HORNÍ SÁLY

Horní sály, resp. první patro je srdcem celého dvoupatrového prostoru našeho Cardiofitness Děčín. Velká a prostorná recepce spojená s barem, kde si před, či po cvičení můžete doplnit potřebnou energii, je navázána na náš obchod. Obchod je zaměřen na potřeby našich klientů a pořádaných lekcí. Značky, které máme v portfoliu zastoupeny jsou dobře známý švédský CRAFT, švédská sportovní oděvní značka DIDRIKSONS a v neposlední řadě světová novinka – britská obuvní značka INOV-8, která přináší revoluci do odvětví sportovních bot.

K dispozici jsou v prvním patře dva profesionálně vybavené sály, kde probíhají cvičení SPINDOOR, WALKING a silové cvičení TRX, pocházející z tréninků americké armády. Podrobnější informace o těchto lekcích naleznete v sekci lekce.

Prostřednictvím REZERVACE si zamluvte své hodiny horních sálů.

DOLNÍ SÁL

V našem dvoupatrovém Cardiofitness se v jeho přízemí nachází „Velký sál“. Jedná se o rozlehlý – 200m2 prosvětlený prostor. Po celé šíři je připevněno zrcadlo, které Vám umožní průběžně kontrolovat Vaše držení těla při různých cvičebních pozicích.

V tomto sále si zacvičíte FITNESS BOX a BOSU.

Velký sál“ je ideální pro všechny druhy cvičení, při kterých potřebujete dostatečný prostor.

V případě zájmu lze sál mimo obsazené hodiny pronajmout k pravidelným kurzům či jednorázovým akcím.

ROZVRH HODIN DOLNÍHO SÁLU: