Spindoor

SPINDOOR® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárním kole, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

SPINDOOR® program kombinuje trénink podle srdeční frekvence s pěti styly jízdy a nabízí tak účastníkům neopakovatelný způsob cvičení. SPINDOOR® program byl vytvořen s vědomím, že každý má při tréninku jiné potřeby a cíle. Jízda každého účastníka plně odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Pro koho je SPINDOOR® určen?

- pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem.
Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci, dokonce ani nemusíte nikdy předtím sportovat a přesto můžete zajít na SPINDOOR®. Nemusíte se učit žádné složité pohyby. Budete nenásilným způsobem pracovat na své fyzičce a zároveň pročistíte svoji mysl - i když je Vám šedesát let nebo vážíte 130kg.

Pro sportovce

SPINDOOR® program umožňuje specializovanou přípravou pro všechny druhy sportů. S pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž - vytrvalost, rychlost, výbušnost i intervalový trénink. Pro svoji vysokou účinnost je SPINDOOR® běžně používán ke zlepšení kondice hráčů NHL. Pro ty, kteří chtějí pečovat o svou postavu je SPINDOOR® ideální prostředek ke zhubnutí. Při jedné 45 minutové lekci průměrně spálíte 400 až 600 Kcal, což je dvanáctkrát více než při aerobiku, aniž byste zatížili své klouby. Pravidelný SPINDOOR® trénink Vám pomůže účinně tvarovat
a zpevňovat Vaši postavu, získáte pevný zadeček a štíhlé nohy.